ଘରେ ଜନ୍ଦା ଓ ପିମ୍ପୁଡି ବହାରିଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ସଂକେତ

0

ଓଡ଼ିଶା ଫାଷ୍ଟ(ବ୍ୟୁରୋ): ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଘରେ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଘରେ ଋଣ ମଧ୍ୟ ବଢିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡସଙ୍କଟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ଆମେ କୌଣସି ଔଷଧ ସହିତ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ପାପ ନିଜ ମୁଣ୍ଡ କୁ ନେବା | ବରଂ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ସହଜ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଉଚିତ୍।

ଯଦି ଘରୁ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ବାହାରୁଛି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା କିଛି ବିଷୟରେ ସୂଚାଇଥାଏ। ଆମ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ିର ଉପସ୍ଥିତି ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହାକୁ ବିଚାର କରୁନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବହୁତ ବଡ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚିତ କରେ। ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଘରେ ଅପଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କିମ୍ବା ଡାଉନ୍ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଗତି କରୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ପିମ୍ପୁଡ଼ିର ଅନେକ ଘଟଣା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଥାଏ ।

ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଘର ର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଦେଖୁଛ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ନଚେତ୍ କିଛି ବଡ ଜିନିଷ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆମେ ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ କୁ ଦେଖିବା, ପିମ୍ପୁଡ଼ି ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତର ଅସୁବିଧା, ବିବାଦ, ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ସୂଚକ ଦେଇଥାଏ। ଯଦି ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛି, ତେବେ ଏହି ସବୁ ମନ୍ଦ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପାଟିରେ ଅଣ୍ଡା ଦେଇ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ । ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଖାଇବା ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଭୋକିଲା ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.