ଆଜି ରାଜ୍ୟରୁ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୧୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ

0

ଓଡ଼ିଶା ଫାଷ୍ଟ(ବ୍ୟୁରୋ): ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଆଣୁଛି ସୁସ୍ଥତା । ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୪ ହଜାର ୧୪ ଜଣ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୭ ହଜାର ୫୮୫ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ । ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କଟକରୁ ୪୦୪ ଜଣ, ପୁରୀରୁ ୨୯୮ ଜଣ, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୨୧୨ ଜଣ, ଯାଜପୁରରୁ ୧୬୭ ଜଣ, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୧୬୯, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୧୫୭, ଅନୁଗୁଳ ୧୪୩, ବାଲେଶ୍ୱର ୧୩୧, କନ୍ଧମାଳ ୧୩୦, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ୧୨୪, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୧୧୯, ବରଗଡ଼ ଓ ବୌଦ୍ଧରୁ ୧୧୩ ଜଣ ଲେଖାଏଁ, କଳାହାଣ୍ଡି ୯୦, ଢେଙ୍କାନାଳ ଓ ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୮୬ ଜଣ ଲେଖାଏଁ, କୋରାପୁଟ ୮୧, ନୂଆପଡ଼ା ୮୦, ସୋନପୁର ୭୮, ବଲାଙ୍ଗିର ୭୫, ଭଦ୍ରକ ଓ କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୭୩ ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ୬୮, ମାଲକାନଗିରି ୫୩, ନୟାଗଡ଼ ୪୨, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୪୧ ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଗଜପତିରୁ ୩୧, ଦେବଗଡ଼ରୁ ଓ ଷ୍ଟେଟ ପୁଲରୁ ୧୮୯ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।
ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ଯାଏଁ ୨ ଲକ୍ଷ ୧୨ ୬୦୯ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୮୧୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୧ ଲକ୍ଷ ୭୭ ହଜାର ୫୮୫ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ସାରିଲେଣି । ଏବେ ୩୪ ହଜାର ୧୮୫ ସକ୍ରିୟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି ।

Barta
Sikhsya

Leave A Reply

Your email address will not be published.