ପାଦର ଆକୃତି ଏବଂ ଗଢ଼ନରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ

0

ବନ୍ଧୁଗଣ ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ମନୁଷ୍ୟ ଶରୀରର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଥାଏ। ଯେପରି ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଲମ୍ବା ନାକ ର ଝିଅ ରାଗି ଅଟନ୍ତି। ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଉଚ୍ଚ କପାଳ ଝିଅ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାନ୍ତି।ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମ ଶରୀରର ଅନେକ ଅଙ୍ଗ ଅଛି ଯାହା ଆମ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଅନେକ ଭବିଷ୍ୟତର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପାୟ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ପାଦକୁ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ଜାଣିପାରିବେ।
ପାଦର ଗଢ଼ଣରୁ ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣନ୍ତୁ । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କର ଅନୁପାତ ଏବଂ ସିଧା ଆଙ୍ଗୁଠି ରହି ଥାଏ। ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଠି ସବୁଠାରୁ ବଡ ଅଟେ।ଏପରି ଗୋଡ଼ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରୋପକାରୀ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଦର ଦ୍ୱିତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ବୁଢ଼ା ଆଙ୍ଗୁଠି ଠାରୁ ବଡ଼ ଅଟେ ।ଏହିପରି ଡିଜାଇନ୍ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହୀ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ।ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତ କଳାକାର କିମ୍ବା ଆଥଲେଟ୍ ହୁଅନ୍ତି।ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବକ୍ତା ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଭଳି ପାଦ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମତ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଘରେ ଟଙ୍କା ପଇସାର ଅଭାବ ରୁହେ ନାହିଁ। ସ୍ୱାମୀ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀ ରେ ସବୁବେଳେ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି ।

ବିସ୍ତାରିତ ପାଦ ପ୍ରକାରର ଲୋକମାନଙ୍କର ଏକ ପତଳା ଗୋଡ ଅଛି ଯାହା ଶରୀରଠାରୁ ପତଳା ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହିପରି ଜିନିଷ ବାଣ୍ଟି ନଥାଏ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟରେ ଫାଙ୍କା ଥିବା ଲୋକମାନେ ଜାଣନ୍ତି କିପରି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଅଲଗା ରଖିବେ। ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସେମାନେ ସହଜରେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ଦୂର କରନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.