ରୋଷେଇ ଘରେ ଭୁଲ ରେ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ଜିନିଷ ନଚେତ ଆପଣ ହୋଇପାରନ୍ତି କାଙ୍ଗାଳ

0

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାରଣ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରା ଏପରି ଏକ ବିଜ୍ଞାନ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ। ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ କିଛି ନିୟମ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ କଠୋର ଭାବରେ ପାଳନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।ନଚେତ ଆମେ ଆମ ଜୀବନରେ ବହୁ ସମସ୍ୟା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜିର ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବାସନ ସହିତ ଜଡିତ ଏପରି କିଛି ନିୟମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କଠୋର ଭାବରେ ପାଳନ କରିବା ଉଚିତ। ନହେଲେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି।

ଭଙ୍ଗ। ବାସନରେ ଖାଇବା-

ଯଦି ଆପଣ ଭଙ୍ଗା ବାସନରେ ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଏହିପରି ବାସନରେସନ ଖାଇବା ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ, ଏବଂ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସର୍ବଦା ଦରିଦ୍ରତା ବାସ କରିଥାଏ। ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ଭଙ୍ଗା ପାତ୍ରରେ ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଭସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ଅଶୁଦ୍ଧ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଙ୍ଗା ପାତ୍ରରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ ।ଭଙ୍ଗା ପାତ୍ରରେ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢାଇବାର ଏକ ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇପାରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.