ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ OTV ଏମଡିଙ୍କ ବଦଳରେ ହାଜର ହେଲେ ପିଆର ମୁଖ୍ୟ

0

(ଓଡିଶା ଫାଷ୍ଟ) ବ୍ୟୁରୋ:ଡିସିପିଙ୍କ ସମନକୁ OTV ଏମ୍‌ଡିଙ୍କ ବେଖାତିର । ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ହାଜିରା ପାଇଁ ସମନ ପାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହାଜିର ହେଲେ ନାହିଁ । ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ମହିଳା କମିଶନରେ ହାଜର ହେଲେନି ଓଟିଭି ଏମ୍‌ଡି ଜଗି ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡା । ଆଜି କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଓଟିଭି ଏମଡି ହାଜର ନହେବାକୁ ନେଇ ନାନା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।  କ’ଣ ଡ଼ରରେ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ  ଜଗି ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡା ହାଜର ହେଲେ ନାହିଁ ? କଣ ଜେରାର ଭୟ ପଛରୁ ଟାଣି ଧରିଲାକି OTV ଏମ୍‌ଡି ଜଗି ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ । ଯଦି OTV କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଏଥିରେ କୌଣସି ହାତ ନାହିଁ ତେବେ ପୋଲିର ଜେରାକୁ କାହିଁକି ଡରୁଛନ୍ତି ଜଗି । ଏଭଳି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି । ତେବେ  ଓଟିଭି ଏମଡି କମିଶନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜେ ହାଜର  ହୋଇନଥିବା ବେଳେ  ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଓଟିଭି ଲୋକସଂପର୍କ ଅଧିକାରୀ ମହିଳା କମିଶନରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜଗି ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ହାଜର ପାଇଁ ସମନ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ମହିଳା କମିଶନରେ ଓଟିଭି ଏମ୍‌ଡି ଜଗି ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡା ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତତା ଦର୍ଶାଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଆଜି ପୁଣିଥରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପିଙ୍କ ଜରିଆରେ ମହିଳା କମିଶନ ସମନ ଜାରି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲେ । ନିଜେ ନଆସି ତାଙ୍କ ଓକିଲ ଏବଂ ପିଆର‌ ହେଡ଼ଙ୍କୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ ।

Barta
Sikhsya

Leave A Reply

Your email address will not be published.