ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ରୁପାର ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ହୋଇଥାଏ ବହୁତ ଅଶୁଭ,ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଆଜି ହିଁ ଖୋଲି ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ

0

ଜୀବନରେ ଆମର ଶାସ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକର କିଛି ବିଶେଷ ମହତ୍ୱ ରହିଛି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରୂପା ଅଳଙ୍କାରର ସୌନ୍ଦର୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହିତ ଏହା ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରୂପା ହେଉଛି ନଅ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ ଧାତୁ | କୁହାଯାଏ ଯେ ରୂପା ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଖିରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା, ତେଣୁ ଯେଉଁଠାରେ ରୂପା ଥାଏ, ସେଠାରେ ସୁଖ, ଗୌରବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ହ୍ରାସ ହୁଏ ନାହିଁ |
ବହୁତ ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ରୁପା ର ମୁଦି:
ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏପରି ତିନୋଟି ରାଶି ଅଛି, ଯେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯଦି ସେମାନେ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଇଥାଏ |
ଏହି 3 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରୂପା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସେହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମେଷ, ଧନୁ ଏବଂ କନ୍ୟା| ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିର ଇଷ୍ଟ ଦେବତା ଙ୍କ ପାଇଁ ରୂପା ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଅଟେ |

ଏହା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଫଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପରିବାରରେ ସର୍ବଦା ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ |ଏବଂ ଜୀବନରେ କେବେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ |ତେଣୁ ଏହି ରାଶି ମାନେ କଦାପି ରୁପା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.