୫ଟି ତୁଳସୀ ପତ୍ରର କରନ୍ତୁ ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦୂର ହୋଇଥାଏ ଜୀବନର ଅନେକ ସମସ୍ୟା

0

ଓଡ଼ିଶା ଫାଷ୍ଟ (ବ୍ୟୁରୋ):ତୁଳସୀ ବୃକ୍ଷ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ଘରର ଅଗଣାରେ ରହିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଏହି ବୃକ୍ଷ ଓ ଏହାର ପତ୍ରକୁ ଖୁବ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା ମଧ୍ୟ କରାଯାଏ। ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସମୟରେ ଏହାର ପତ୍ରର ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥାଏ। ମାତ୍ର ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ ଏହାର ପତ୍ରକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନର ବହୁ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗୃହରୁ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ଏହା ଦୂର କରିଥାଏ। ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ

*ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିଥିବାର ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ନିଜ ତକିଆ ତଳେ ୫ଟି ତୁଳସୀ ପତ୍ର ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ।

*ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତି ଲାଗି ରହୁଥିଲେ ୫ଟି ତୁଳସୀ ପତ୍ର ନିଜ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ। ପ୍ରତି ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଏହି ପତ୍ରକୁ କାଢି ପାଣିରେ ଭସାଇ ପୁଣି ନୂଆ ପତ୍ର ଆଣି ରଖନ୍ତୁ। ଏପରି ନିୟମିତ ୨୧ ଦିନ ଯାଏଁ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ହୋଇନଥାଏ ଓ ଭଲ ପାଇବା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ।

*ତୁଳସୀର ୫ଟି ପତ୍ରକୁ ଏକ ଲାଲ କାଗଜରେ ଗୁଡ଼ାଇ ପୂଜାସ୍ଥାନରେ ରଖି ନିୟମିତ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ ନିଜ ମନୋସ୍କାମନାକୁ କୁହନ୍ତୁ। କିଛି ଦିନ ଏପରି କରିବା ଯାଏଁ ଆପଣ ଏହାର ଶୁଭଫଳ ନିଜେ ଅନୁଭବ କରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.