କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍ କଲେକ୍ସନ ସହ ଭାଲେଂଟାଇନ୍‌’ସ୍ ଡେ ପାଳନ କରୁଛି ଲୋଞ୍ଜିନ୍‌ସ

0

ଓଡ଼ିଶା ଫାଷ୍ଟ(ବ୍ୟୁରୋ): ଭାଲେଂଟାଇନ୍‌’ସ୍ ଡେ ଉପଲକ୍ଷେ ଲୋଞ୍ଜିନ୍‌ସ, କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍ କଲେକ୍ସନ କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରାଇଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାନ୍ୟା ମାଲହୋତ୍ରା ଏହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରେମର ପର୍ବକୁ ପାଳନ କରି ଲୋଞ୍ଜିନ୍‌ସ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏହାର କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍ କଲେକ୍ସନର ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରାଇଛି । ମଦର-ଅଫ୍‌-ପର୍ଲ, ଡାଏମଣ୍ଡର ମିଶ୍ରଣ ଓ ଗୋଲାପୀ ଛୁଆଁ ସହ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଡାଏଲ ସହ ଏହି କଲେକ୍ସନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଆଇକନିକ୍ ଆକର୍ଷଣ ପ୍ରତି ଥିବା ବିଶ୍ୱାସକୁ ଧରି ରଖିଛି । ଏସ୍‌ପ୍ଲାନେଡ୍ ୱାନ୍ ମଲ୍‌ରେ ଥିବା ଲୋଞ୍ଜିନ୍‌ସ ପିଓଏସ୍‌ରେ ଏହି କଲେକ୍ସନକୁ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିବାକୁ ଏହି ସ୍ୱିସ୍ ଘଂଟା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାନ୍ୟା ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି କଲେକ୍ସନ ଉପରେ ସୂଚନା ଦେଇ ସାନ୍ୟା କହିଲେ, “ଆଜିର ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ କଲେକ୍ସନ ବେଶ୍ ଉପଯୁକ୍ତ । ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହାଠାରୁ ଭଲ କୌଣସି ଭାଲେଂଟାଇନ୍ ଉପହାର ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ । କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମୀର ହୃଦୟକୁ ଜିତିବ ।” ଲୋଞ୍ଜିନ୍‌ସର କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍‌କୁ ବେଶ୍ ଦକ୍ଷତାର ସହ ଆଧୁନିକତା ସହ ବ୍ରାଣ୍ଡର ସଂଜ୍ଞାକୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରୁଥିବା ପରିମାର୍ଜନର ସମ୍ମିଶ୍ରଣରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି । ଏହି ସଦ୍ୟତମ ଆକର୍ଷକ ଓ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କଲେକ୍ସନଗୁଡ଼ିକ ଉଭୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାରୀ ଗୁଣବିଶିଷ୍ଟ ଓ ସମକାଳୀନ । ଆଧୁନିକ ନାରୀର ଦିନର ଗତିକୁ ସେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି କଲେକ୍ସନ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ସାମ୍ନା କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବେଶ୍ ସୁହାଇବ । ଦୁଇଟି ଆକାର (୨୯.୫ ଏମ୍‌ଏମ୍ ଓ ୩୪ ଏମ୍‌ଏମ୍ ବ୍ୟାସ)ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ହୀରାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରୁଥିବା ନୂଆ କନ୍‌କ୍ୱେଷ୍ଟ କ୍ଲାସିକ୍‌ର ଷ୍ଟିଲ୍ କେସ୍ ଏକ କ୍ୱାର୍ଜ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛି । ଏହି କଲେକ୍ସନ ୫ଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଡାଏଲ ଯଥା-ସନ୍‌ରେ ବ୍ଲୁ, ସନ୍‌ରେ ବ୍ଲାକ୍‌, ସନ୍‌ରେ ସିଲଭର, ହ୍ୱାଇଟ୍ ମଦର-ଅଫ୍‌-ପର୍ଲ କିମ୍ବା ବ୍ଲାକ୍ ମଦର-ଅଫ୍‌-ପର୍ଲରେ ଉପଲବ୍ଧ, ଯେଉଁଥିରେ କି ପିଙ୍କ୍ କିମ୍ବା ରୋଡିୟମ-ପ୍ଲେଟେଡ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡସ ରହିଛି । ଏକ ଷ୍ଟିଲ ବ୍ରେସ୍‌ଲେଟ୍ ଉପରେ ପିଙ୍କ୍ ସୂଚକାଙ୍କ କିମ୍ବା ହୀରା ଏହି ଟାଇମ୍‌ପିସ୍‌ର ଡାଏଲକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.